BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - VRIJDAG 21 JUNI 2013
                     UITSLAGENLIJST - 1500 METER 14 J
25-06-2013 20:14                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  500 m    1000 m   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1    191  Geart Jorritsma            Horror                1996      1e J1617      1:24     2:55     4:23     4:21  20,690 
    2    274  Nick Marsman               Ommen                 1997      1e J1415      1:25     2:56     4:28     4:27  20,225 
    3    776  Danny Koppelman            Hoge Hexel            1997      2e J1415      1:25     3:01     4:39     4:37  19,495 
    4    186  Joris Roosink              Rijssen               1998      3e J1415      1:28     3:09     4:47     4:46  18,881 
    5    518  Wilbert Dennekamp          Rijssen               1999      4e J1415      1:27     3:08     4:51     4:49  18,685 
    6    193  Jacco Joustra              Invictus              1995      2e J1617      1:29     3:14     4:54     4:53  18,430 
    7    181  Auke Fennema               Sneek                 1998      5e J1415      1:32     3:16     4:54     4:54  18,367 
    8    200  Fleur Baljet               Horror                1995      1e M1617      1:40     3:24     5:10     5:09  17,476 
    9    740  Emiel ten Brinke           Bergentheim           1997      3e J1617      1:26     3:20     5:12     5:12  17,308 
   10    730  Pascal Plaggenmarsch       Bergentheim           1996      4e J1617      1:27     3:20     5:16     5:15  17,143 
   11    198  Susan van Weperen          Invictus              1998      1e M1415      1:44     3:36     5:22     5:22  16,770 
   12    194  Eline Zomer                Hoogeveen             1998      2e M1415      1:44     3:35     5:26     5:26  16,564 
   13    597  Glenn van Laar             Bergentheim           1997      5e J1617      1:26     3:38     5:40     5:37  16,024 
   14    202  Feline Klamer              Beuningen             1995      2e M1617      1:45     3:43     5:42     5:41  15,836 
   15    837  Allisha Hendriks           Ommen                 1998      3e M1415      1:44     3:46     5:50     5:49  15,473 
   16    385  Bart Nijenhuis             Bergentheim           1998      6e J1415      1:49     3:50     5:54     5:53  15,297 
   17    724  Corne Roelofs              Bergentheim           1997      7e J1415      1:56     4:06     5:57     5:56  15,169 
   18    388  Rebecca Lougheed           Gramsbergen           1997      4e M1415      1:52     3:57     6:02     6:00  15,000 
   19    403  Ruben Lougheed             Gramsbergen           1999      8e J1415      1:36     3:53     6:03     6:01  14,958 
   20    199  Anne Juul Welsink          Invictus              1996      3e M1617      1:49     3:58     6:10     6:08  14,674 
   21    645  Erben Bril                 Bergentheim           1998      9e J1415      1:57     4:06     6:16     6:15  14,400 
   22    801  Heidi Jonker               Bergentheim           1996      4e M1617      1:52     4:05     6:19     6:18  14,286 
   23    634  Matthijs Schuurman         Bergentheim           1998     10e J1415      1:57     4:11     6:29     6:28  13,918 
   24    610  Han Schepers               Bergentheim           1999     11e J1415      1:57     4:14     6:33     6:32  13,776 
   25    452  Michiel ten Brinke         Bergentheim           1998     12e J1415      2:05     4:28     7:06     7:04  12,736 
   26    714  Denise Hofsink             Bergentheim           1998      5e M1415      2:05     4:38     7:14     7:13  12,471 
   27    243  Monique Tempelman          Beerzerveld           1996      5e M1617      2:05     4:44     7:25     7:24  12,162 

                            www.banthumloop.nl