21E BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - VRIJDAG 19 JUNI 2015
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
25-06-2015 17:34                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  2,5 km   5,0 km   7,5 km   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    408  Danny Koppelman            Hoge Hexel            1997      1e Msen       8:01    16:23    24:47    33:15    33:15  
    2    479  Jay Sauer                  Nijmegen              1972      1e M40        8:18    16:43    25:10    33:42    33:41  
    3    751  Harm-Jan Martens           Hoogeveen             1980      2e Msen       8:18    16:45    25:21    33:54    33:54  
    4    774  Erwin Akkerman             Meppel                1979      3e Msen       8:18    16:48    25:34    34:16    34:15  
    5    230  Jan Paalman                Rijssen               1974      2e M40        8:32    17:18    26:13    35:11    35:10  
    6    757  Bieuwe Roelofs             Enter                 1979      4e Msen       8:47    17:52    27:07    36:13    36:12  
    7    239  Jacelyn Gruppen            Stuifzand             1989      1e Vsen       8:41    17:51    27:07    36:17    36:16  
    8    688  Kasper Wulf                Hoogeveen             1973      3e M40        8:46    18:02    27:17    36:18    36:17  
    9    422  Bennie Thunker             Kampen                1970      4e M40        8:55    18:02    27:18    36:26    36:26  
   10    449  Jan Pullen                 Hardenberg            1986      5e Msen       8:47    17:52    27:16    36:39    36:38  
   11    465  Martijn Kolkman            Vriezenveen           1988      6e Msen       8:51    18:15    27:50    37:15    37:13  
   12    761  Cor Ton                    Waskemeer             1962      1e M50        9:03    18:26    27:56    37:31    37:31  
   13    773  Rene Ramaker               Hardenberg            1989      7e Msen       9:28    19:04    28:33    37:57    37:55  
   14    432  Wim Gerritsen              Rijssen               1969      5e M40        9:27    19:15    29:08    39:06    39:05  
   15    325  Harco Haandrikman          Zwijndrecht           1983      8e Msen       9:51    19:36    29:28    39:29    39:24  
   16    752  Pascal van Zon             Hardenberg            1984      9e Msen       9:55    19:52    29:51    39:50    39:49  
   17    461  Kevin Timmerman            Hardenberg            1991     10e Msen      10:06    19:54    29:50    39:51    39:49  
   18    223  Luuc Hutten                Bergentheim           1981     11e Msen       9:24    19:24    29:45    40:08    40:05  
   19    762  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957      2e M50        9:57    20:02    30:13    40:15    40:14  
   20    772  Toon van Dam               Geerdijk              1996     12e Msen       9:51    19:51    30:16    40:29    40:26  
   21    394  Elzo Hultink               Assen                 1977     13e Msen       9:41    19:53    30:15    40:36    40:32  
   22    412  Hendri Schipper            Sibculo               1968      6e M40        9:56    20:08    30:33    40:55    40:53  
   23    775  Henrieke Aalberts          Hardenberg            1987      2e Vsen      10:11    20:47    31:20    41:29    41:27  
   24    198  Dennis Plaggenmarsch       Bergentheim           1992     14e Msen       9:56    20:26    31:09    41:44    41:43  
   25    345  Dirk Platjes               Sibculo               1955      3e M50        9:58    20:29    31:09    41:47    41:46  
   26    776  Martin Roosink             Markelo               1973      7e M40       10:10    20:52    31:42    42:20    42:18  
   27    777  Gerjan Jonkeren            Almelo                1973      8e M40       10:19    20:55    31:44    42:21    42:20  
   28    336  Aron Douma                 Ommen                 1996     15e Msen      10:13    20:56    32:12    42:30    42:25  
   29    758  Paul Achterbeke            Apeldoorn             1970      9e M40       10:08    20:47    31:41    42:39    42:37  
   30    342  Ben Smith                  Hardenberg            1974     10e M40       10:31    21:17    32:04    42:42    42:38  
   31    781  Heinz Stroeve              Emlichheim            1949      4e M50       10:24    21:03    31:54    42:54    42:53  
   32    766  Leg Meijerink              Ommen                 1965      5e M50       10:28    21:06    31:54    42:56    42:53  
   33    419  Hermen Rump                Radewijk              1998     16e Msen      10:02    20:57    32:14    43:03    43:01  
   34    233  Cathy van Es-Bode          Hoogeveen             1969      1e V40       10:34    21:16    32:16    43:13    43:10  
   35    231  Manon Herbert              Hardenberg            1990      3e Vsen      10:42    21:41    32:45    43:46    43:43  
   36      2  Harry Breukelman           Hardenberg            1963      6e M50       10:31    21:03    32:05    43:50    43:46  
   37    462  Maik van den Berg          Lutten                1986     17e Msen      11:06    22:16    33:24    43:55    43:45  
   38    428  Rene van der Beek          Hardenberg            1985     18e Msen      10:38    21:48    33:00    44:14    44:11  
   39    421  Gert Rump                  Zwolle                1987     19e Msen      10:09    21:27    33:19    44:29    44:27  
   40    764  Fredrik-Jan Takman         Gramsbergen           1987     20e Msen      11:14    22:43    33:41    44:31    44:24  
   41    786  Vincent Kosse              Geerdijk              1958      7e M50       11:09    22:17    33:24    44:34    44:27  
   42    782  Willem-Jan Tanck           Enschede              1965     11e M40       11:07    22:26    33:39    44:35    44:30  
   43    755  Henk Aalderink             Vriezenveen           1953      8e M50       10:39    21:58    33:28    44:54    44:51  
   44    241  Karin Klamer               Beuningen Ov          1961      2e V40       10:57    22:14    33:37    45:00    44:57  
   45    352  Jan Timmerman              Hardenberg            1959      9e M50       10:52    22:24    33:59    45:32    45:30  
   46    245  Dick Post                  Onnen                 1963     10e M50       11:24    22:39    34:05    45:36    45:32  
   47    785  Boris Mattijssen           Delft                 1993     21e Msen      11:31    22:59    34:30    45:42    45:36  
   48    594  Jelle Willems              Bergentheim           1993     22e Msen      11:30    22:54             45:54    45:49  
   49    464  Erik Huibers               Marienberg            1981     23e Msen      11:15    22:47    34:24    45:57    45:50  
   50    784  Ad Huisjes                 Bergentheim           1992     24e Msen      11:30    22:58    34:29    45:58    45:52  
   51    607  Marcel Rauhe               Wierden               1961     11e M50       11:15    22:44    34:33    46:01    45:55  
   52    452  Herman aan het Rot         Bergentheim           1973     12e M40       11:43    23:22    34:57    46:24    46:15  
   53    783  Corne Bal                  Vriezenveen           1977     25e Msen      11:37    23:23    35:02    46:27    46:18  
   54    313  Jan Schutte                Sibculo               1967     13e M40       11:30    23:02    34:46    46:32    46:28  
   55    749  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971     14e M40       11:31    22:59    34:41    46:36    46:31  
   56    769  Lourens Heres              Best                  1972     15e M40       11:40    23:15    34:53    46:36    46:26  
   57    763  Jan Becker                 bergentheim           1963     12e M50       11:46    23:26    35:00    46:38    46:33  
   58    767  Herman Weening             Emmen                 1958     13e M50       11:24    22:59    34:48    46:54    46:49  
   59    459  Jos Warrink                Hardenberg            1972     16e M40       11:50    23:30    35:11    46:56    46:46  
   60    310  Ferdinand Dam              Daarlerveen           1974     17e M40       11:09    22:57    35:14    47:16    47:12  
   61    348  Jorien van Haarst          Nijverdal             1987      4e Vsen      11:32    23:22    35:21    47:20    47:17  
   62    362  Herman Wennink             Hardenberg            1957     14e M50       11:33    23:17    35:13    47:26    47:21  
   63    779  Richard Everhardus         Dedemsvaart           1973     18e M40       11:38    23:33    35:30    47:26    47:23  
   64    481  Johan Alberts              Hardenberg            1986     26e Msen      11:55    24:07    36:43    47:29    47:26  
   65    778  Bart Kroon                 Beerzerveld           1961     15e M50       11:23    23:11    35:20    47:37    47:31  
   66    756  Peter Mulder               Dedemsvaart           1968     19e M40                                  47:59    47:55  
   67    768  Niels Norg                 Groningen             1988     27e Msen      10:42    22:31    35:49    48:08    48:04  
   68    415  Mark Eggengoor             Hardenberg            1991     28e Msen      11:32    23:35    36:01    48:29    48:23  
   69    678  Bert Noppers               Utrecht               1957     16e M50       12:10    24:12    36:21    48:37    48:28  
   70    760  Bas Hoogeveen              Hoogenweg             1980     29e Msen      13:04    25:42    37:28    48:40    48:32  
   71    615  Daniëlle Tigelaar          Bergentheim           1987      5e Vsen      12:00    24:47    37:39    48:41    48:38  
   72    771  Henri Jurjens              Gramsbergen           1972     20e M40       11:57    24:13    36:42    48:57    48:54  
   73    780  Jan Broekroelofs           Brucht                1969     21e M40       11:48    24:02    36:40    48:59    48:54  
   74    501  Johan Nieuwenhuis          Bergentheim           1957     17e M50       11:32    23:36    36:10    49:01    48:56  
   75    376  Rik Bouwman                Hardenberg            1980     30e Msen      12:09    24:33    37:01    49:08    48:59  
   76    754  Herman Schoer              Collendoorn           1964     18e M50       11:40    24:00    36:50    49:46    49:39  
   77    406  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     19e M50       12:00    24:47    37:38    49:57    49:53  
   78    608  Jochem Kompagnie           Bergentheim           1998     31e Msen      10:42    23:20    36:57    50:03    49:59  
   79    246  Linda Breukelman           Hardenberg            1963      3e V40       12:00    24:47    37:39    50:08    50:06  
   80    440  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      4e V40       12:00    24:47    37:39    50:17    50:14  
   81    759  Moniek Timmerman           Hoogeveen             1988      6e Vsen      13:05    25:43    38:06    50:51    50:43  
   82    475  Anne Rump                  Zwolle                          7e Vsen      12:09    24:58    37:58    50:56    50:53  
   83    420  Chris Rump                 Radewijk              1962     20e M50       12:30    25:33    38:33    51:29    51:25  
   84    574  Wim Hendrickx              Bergentheim           1948     21e M50       12:30    25:35    38:49    51:53    51:49  
   85    448  Gerrit Kerkdijk            Vriezenveen           1961     22e M50       12:53    26:11    39:19    52:11    52:08  
   86    414  Christiaan Kuiper          Bruchterveld          1975     22e M40       12:36    25:34    38:43    52:18    52:10  
   87    380  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     23e M50       13:04    26:12    39:19    52:28    52:19  
   88    765  Jantine Speulman           Gramsbergen           1989      8e Vsen      12:41    26:06    39:16    52:47    52:39  
   89    643  Erna Willems               Bergentheim           1985      9e Vsen      13:01    26:20    39:44    52:55    52:50  
   90    263  Wim Mouwer                 Nunspeet              1953     24e M50       12:41    26:02    39:26    53:08    53:05  
   91    589  Fons Geerlings             Balkbrug              1963     25e M50       13:12    26:49    40:47    54:17    54:06  
   92    317  André van der Schuur       Gramsbergen           1974     23e M40       12:59    26:38    40:54    55:13    55:03  
   93    480  Derk Lotterman             Bruchterveld          1969     24e M40       13:56    28:24    43:05    58:00    57:52  
   94    436  Wilco de Lange             Gramsbergen           1985     32e Msen      13:18    29:00    44:07    59:02    58:54  
   95    770  Mariska Heres-Bril         Best                  1976     10e Vsen      14:37    29:47    44:39    59:07    58:57  
   96    427  Henriëtte Withaar          Gramsbergen           1979     11e Vsen      14:56    30:48    45:59  1:00:51  1:00:47  
   97    525  Lucia Kikkert              Bergentheim           1961      5e V40       14:45    30:12    45:58  1:01:40  1:01:36  
   98    435  Karlien de Lange           Gramsbergen           1990     12e Vsen      14:52    30:44    47:17  1:04:05  1:03:56  

                            www.banthumloop.nl