22E BANTHUMLOOP - VRIJDAG 24 JUNI 2016 - BERGENTHEIM
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
24-06-2016 21:24                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  2,5 km   5,0 km   7,5 km   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    413  Danny Koppelman            Hoge Hexel            1997      1e Msen       7:49    16:15    25:00    33:41    33:41  
    2    536  Bieuwe Roelofs             Enter                 1979      2e Msen       8:54    18:01    27:18    36:17    36:17  
    3    292  Jan Pullen                 Hardenberg            1986      3e Msen       8:36    17:44    27:08    36:35    36:35  
    4    193  Bert Kelder                Den Ham               1974      1e M40        8:46    18:06    27:43    37:16    37:15  
    5    202  Aje Niks                   Westerhaar-Vriezenv   1962      1e M50        9:05    18:29    28:07    37:44    37:44  
    6    440  Dirk Hoekman               Bathmen               1962      2e M50        9:24    19:04    28:58    38:51    38:50  
    7    320  Rudolf Martens             Hardenberg            1975      2e M40        9:16    19:07    29:11    39:20    39:20  
    8    325  Douwe Weima                Nijverdal             1963      3e M50        9:30    19:25    29:39    39:55    39:54  
    9    188  Pascal van Zon             Hardenberg            1984      4e Msen       9:52    19:54    30:04    39:59    39:58  
   10    192  Tim Gerrits                Geesteren Ov          1988      5e Msen       9:57    19:53    30:04    40:18    40:16  
   11    777  Sander Snijder             Dalen                 1993      6e Msen       9:52    20:18    30:52    41:15    41:13  
   12    387  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957      4e M50       10:02    20:26    31:00    41:32    41:29  
   13    805  Pascal te Koppele          Haaksbergen           1990      7e Msen       9:52    20:18    30:53    41:37    41:35  
   14    533  Kevin Timmerman            Hardenberg            1991      8e Msen      10:01    20:29    31:20    41:45    41:44  
   15    437  Hendri Schipper            Sibculo               1968      3e M40        9:51    20:18    31:02    41:48    41:47  
   16    782  Hans Nieuwenhuis           Hardenberg            1986      9e Msen      10:07    20:37    31:17    41:53    41:49  
   17    252  Wim Ramaker                Marienberg            1971      4e M40       10:04    20:29    31:11    41:57    41:55  
   18    810  Arend Ramaker              Gramsbergen           1962      5e M50       10:05    20:38    31:20    42:01    41:58  
   19    197  Jan den Bakker             Ommen                 1962      6e M50       10:08    20:40    31:26    42:15    42:12  
   20    401  Dirk Platjes               Sibculo               1955      7e M50       10:09    20:40    31:27    42:20    42:18  
   21    366  Barjo Lamberink            BERGENTHEIM           1967      5e M40        9:56    20:32    31:29    42:27    42:25  
   22    293  Rene van der Beek          Hardenberg            1985     10e Msen      10:25    20:58    31:39    42:29    42:25  
   23    807  Harry Breukelman           Hardenberg            1963      8e M50       11:01    21:45    32:22    43:12    43:06  
   24    404  Ben Smith                  Hardenberg            1974      6e M40       10:25    20:58    32:14    43:21    43:17  
   25    200  Marleen Herbert            Hardenberg            1986      1e Vsen      10:25    21:19    32:20    43:25    43:24  
   26    210  Marcel Pegge               Langeveen             1968      7e M40       10:57    21:57    32:59    43:51    43:49  
   27    312  Bert Lip                   Hardenberg            1986     11e Msen      10:03    20:34    31:58    43:52    43:51  
   28    208  Adri Deemter               Hardenberg            1961      9e M50       10:26    21:20    32:39    43:54    43:53  
   29    422  Roel Westert               Ruinerwold            1964     10e M50       10:51    21:53    32:50    43:55    43:53  
   30    802  Gerwin van Dijk            Hardenberg            1972      8e M40       10:53    22:10    33:27    44:38    44:36  
   31    184  Rachel Sanderman-Rozenkam  Rijssen               1992      2e Vsen      10:42    22:05    33:35    44:44    44:44  
   32    467  Mark Post                  Zwolle                1980     12e Msen      10:51    21:57    33:22    44:53    44:47  
   33    370  Onno Ansems de Vries       Hardenberg            1982     13e Msen      10:59    22:07    33:31    44:56    44:50  
   34    507  Willem-Jan Tanck           Enschede              1965     11e M50       10:58    22:30    34:10    45:22    45:18  
   35    226  Jan Treur                  Ommen                 1982     14e Msen      10:42    21:53    33:34    45:28    45:27  
   36    174  Manon Herbert              Hardenberg            1990      3e Vsen      10:58    22:21    33:54    45:31    45:29  
   37    806  Freddy Goosselink          Hardenberg            1968      9e M40       11:23    22:48    34:20    45:43    45:39  
   38    326  Kevin Kamphuis             Wierden               1987     15e Msen      10:46    22:18    34:21    46:09    46:07  
   39    553  Jan Willems                BERGENTHEIM           1983     16e Msen      11:12    22:44    34:38    46:33    46:27  
   40    372  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971     10e M40       11:33    23:13    34:46    46:42    46:36  
   41    796  Arie Prins                 Koekange              1956     12e M50       11:13    22:52    34:46    46:45    46:43  
   42    508  Peter Mulder               Dedemsvaart           1968     11e M40       11:05    22:43    34:43    46:51    46:47  
   43    655  Robert Prins                                     1982     17e Msen      11:07    22:46    34:57    46:56    46:50  
   44    381  Corné Bal                  Vriezenveen           1977     18e Msen      11:15    22:50    34:54    47:04    47:00  
   45    416  Rene Elzinga               Vroomshoop            1964     13e M50       11:03    22:47    34:53    47:18    47:14  
   46    500  Ruben Grootens             Hardenberg            2001     19e Msen      10:59    22:34    34:55    47:35    47:30  
   47    528  Nelleke Bosch              Zutphen               1989      4e Vsen      10:41    22:21    34:56    47:37    47:36  
   48    424  John Hendrickx             BERGENTHEIM           1979     20e Msen      11:31    23:26    35:35    47:39    47:36  
   49    307  Jacco Feenstra             Hardenberg            1979     21e Msen      11:56    23:52    35:49    47:50    47:43  
   50    449  Jan Timmerman              Hardenberg            1959     14e M50       11:17    23:23    35:50    48:03    48:00  
   51    510  Herman aan het Rot         BERGENTHEIM           1973     12e M40       11:58    23:57    35:56    48:22    48:12  
   52    314  Jan Schutte                Sibculo               1967     13e M40       11:33    23:22    35:47    48:36    48:31  
   53    657  Rick Baarslag              Dalen                 1984     22e Msen      12:02    24:16    36:23    48:48    48:40  
   54    323  Ferry van Laar             Meppel                1983     23e Msen      12:03    24:14    36:35    48:51    48:45  
   55    483  Herman Wennink             Hardenberg            1957     15e M50       11:39    23:46    36:18    48:54    48:51  
   56    441  Herman Overmars            Ommen                 1957     16e M50       12:13    24:03    36:27    49:02    48:58  
   57    658  Sebastiaan Slot            Bruchterveld          1984     24e Msen      12:02    24:16    36:47    49:49    49:41  
   58    169  Herman Schroer             Collendoorn           1964     17e M50       11:52    24:18    37:09    49:56    49:49  
   59    499  Hans Grootens              Hardenberg            1967     14e M40       11:44    24:27    37:22    50:01    49:56  
   60    300  Daniëlle Tigelaar          BERGENTHEIM           1987      5e Vsen      12:15    25:09    38:04    50:03    49:59  
   61    808  Danielle Kuiper            Sibculo               1991      6e Vsen      12:16    25:13    38:07    50:10    50:08  
   62    809  Bart Kroon                 Beerzerveld           1961     18e M50       11:22    23:49    37:06    50:16    50:14  
   63    733  Christiaan Kuiper          Bruchterveld          1975     15e M40       12:19    25:01    37:45    50:36    50:28  
   64    554  Erna Willems               BERGENTHEIM           1998      7e Vsen      12:13    24:54    37:56    50:37    50:32  
   65    728  Hans Lamberink             Bruchterveld          1971     16e M40       11:49    24:00    36:32    50:52    50:44  
   66    209  Linda Breukelman           Hardenberg            1963      1e V40       12:14    25:09    38:04    50:52    50:48  
   67    804  Job Kamp                   Haaksbergen           1993     25e Msen      10:55    23:20    36:55    51:13    51:10  
   68    494  Mark Maneschijn            BERGENTHEIM           1982     26e Msen      13:17    25:52    38:22    51:22    51:11  
   69    346  Stas Noltus                Wierden               1987     27e Msen      11:03    23:48    37:46    51:51    51:49  
   70    349  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      2e V40       12:05    25:07    38:35    52:14    52:12  
   71    504  Martin Noeverman           Enter                 1977     28e Msen      12:53    26:33    40:11    54:05    53:59  
   72    522  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     19e M50       13:44    27:28    41:03    54:31    54:23  
   73    599  Wim Hendrickx              BERGENTHEIM           1948     20e M50       13:16    26:52    40:43    54:33    54:28  
   74    351  Gerben Bosch               BERGENTHEIM           1982     29e Msen      13:38    27:18    40:55    54:51    54:41  
   75    333  Bert Bosch                 Nieuwleusen           1959     21e M50       13:38    27:18    41:02    55:01    54:51  
   76    713  Caroline Postema           Rheeze                1976      8e Vsen      13:16    26:54    41:02    55:51    55:46  
   77    438  Derk Lotterman             Bruchterveld          1969     17e M40       13:48    28:34    43:41    59:35    59:27  
   78    317  Samuel van Maaren          Dordrecht             1990     30e Msen      16:07    32:25    48:37  1:03:17  1:03:07  
   79    496  Andreas van Maaren         Molenaarsgraaf        1987     31e Msen      16:06    32:24    48:37  1:05:41  1:05:30  
   80    303  Ineke Kramer               Zwolle                1962      3e V40       15:20    32:11    51:35  1:11:44  1:11:38