24E BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - VRIJDAG 22 JUNI 2018
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
22-06-2018 21:23                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  2,5 km   5,0 km   7,5 km   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    180  Danny Koppelman            Hoge Hexel            1997      1e Msen       7:41    15:30    23:23    31:10    31:09  
    2    748  Merwin Dollison            Veendam               1975      1e M40        8:32    17:13    26:08    34:59    34:59  
    3    758  Rene Ramaker               Hardenberg            1989      2e Msen       8:39    17:52    27:14    36:29    36:29  
    4    355  Niek Boom                  Nieuw Heeten          1992      3e Msen       8:40    17:48    27:14    36:38    36:38  
    5    763  Bieuwe Roelofs             Enter                 1979      4e Msen       9:15    18:40    28:07    37:17    37:17  
    6    316  Rob van de Graaf           Hoogeveen             1962      1e M50        9:14    18:38    28:05    37:18    37:16  
    7    655  Niek Dam                   Lutten                1986      5e Msen       9:20    18:54    28:44    38:23    38:20  
    8    764  Rudolf Martens             Hardenberg            1975      2e M40        9:22    19:03    28:52    38:40    38:38  
    9    177  Yvonne Meijer              Witharen              1979      1e Vsen       9:39    19:24    29:13    38:49    38:48  
   10    378  Kevin Timmerman            Apeldoorn             1991      6e Msen       9:51    19:35    29:31    39:14    39:11  
   11    762  Wilco Mars                 Ommen                 1968      2e M50        9:33    19:22    29:16    39:16    39:14  
   12    390  Gerja Zielman              Heino                 1980      2e Vsen       9:55    20:07    30:19    40:19    40:17  
   13    302  Sipko Knol                 Hardenberg            1975      3e M40        9:52    19:49    30:08    40:20    40:18  
   14    759  Bert Busman                Hardenberg            1967      3e M50        9:51    19:48    30:04    40:22    40:21  
   15    745  Niels Luisman              Albergen              1990      7e Msen       9:39    19:53    30:28    40:33    40:31  
   16    766  Henkjan Goor               Daarlerveen           1972      4e M40        9:56    20:10    30:27    40:33    40:31  
   17    756  Pascal van Zon             Hardenberg            1984      8e Msen       9:52    20:06    30:28    40:43    40:40  
   18    760  Kevin Kamphuis             Wierden               1987      9e Msen       9:56    20:06    30:29    40:46    40:43  
   19    757  Henrieke Ramaker           Hardenberg            1987      3e Vsen       9:55    20:11    30:37    40:49    40:47  
   20    240  Roy Kelder                 Marienberg            1994     10e Msen      10:02    20:16    30:40    40:50    40:44  
   21    751  Ilona Schra                Hoogeveen             1987      4e Vsen      10:18    20:37    30:55    41:03    41:01  
   22    308  Johan De Gooijer           Hardenberg            1987     11e Msen       9:55    20:18    31:03    41:24    41:21  
   23    222  René van der Beek          Hardenberg            1985     12e Msen      10:21    20:49    31:13    41:28    41:24  
   24    379  Gerlof Engberts            Schoonebeek           1983     13e Msen      10:04    20:37    31:17    41:34    41:32  
   25    356  Barjo Lamberink            Bergentheim           1967      4e M50        9:55    20:11    30:52    41:34    41:32  
   26    389  Dirk Platjes               Sibculo               1955      5e M50       10:07    20:37    31:12    41:49    41:48  
   27    314  Robin Brands               Brucht                1980     14e Msen       9:51    20:24    31:13    42:15    42:11  
   28    415  Robin Steentjes            Enter                 1988     15e Msen      10:53    21:36    32:10    42:21    42:18  
   29    318  Tim van der Kolk           Vroomshoop            1989     16e Msen      10:49    21:35    32:16    42:51    42:47  
   30    229  Onno Ansems de Vries       Hardenberg            1982     17e Msen      10:46    21:34    32:20    43:12    43:05  
   31    676  Bennie Haverkort           Ommen                 1960      6e M50       10:58    21:59    32:49    43:28    43:25  
   32    394  Jeroen Perdaan             Slagharen             1989     18e Msen       9:55    21:13    32:31    43:42    43:39  
   33    261  Vincent Kosse              Geerdijk              1958      7e M50       10:48    21:44    32:52    44:06    43:58  
   34    753  Tom Baveld                 Hardenberg            1984     19e Msen      10:47    21:57    33:19    44:25    44:19  
   35    297  Gerard Hulman              Broekland Ov          1960      8e M50       11:08    22:13    33:22    44:31    44:25  
   36    196  Elroy Dubbink              Vroomshoop            1988     20e Msen      10:44    21:55    33:19    44:42    44:40  
   37    692  Dennis Plaggemarsch        Beutenaken            1992     21e Msen       9:54    20:51    32:33    44:45    44:42  
   38    344  Johan Wagenaar             Puerto del carmen (E  1978      5e M40       10:38    21:46    33:13    44:49    44:41  
   39    755  Sebastiaan Hutten          Hardenberg            1978     22e Msen      10:47    21:57    33:22    44:56    44:51  
   40    181  Manon Herbert              Apeldoorn             1990      5e Vsen      10:48    22:13    33:42    45:13    45:10  
   41    239  John Hendrickx             Bergentheim           1979     23e Msen      11:07    22:26    33:57    45:22    45:18  
   42    414  Rene Steentjes             Enter                 1962      9e M50       11:09    22:35    34:03    45:24    45:21  
   43    230  Jesper Sloots              Gramsbergen           1991     24e Msen      10:56    22:19    33:59    45:25    45:21  
   44    321  Rein van Duijn             Haarlem               1989     25e Msen      10:45    21:49    33:30    45:33    45:24  
   45    366  Adri Deemter               Dedemsvaart           1961     10e M50       11:00    22:30    34:00    45:34    45:32  
   46    338  Marian Fuselier            Heino                 1962      1e V40       11:03    22:25    33:59    45:34    45:31  
   47    402  Cathy van Es-Bode          Hoogeveen             1969      2e V40       11:07    22:23    33:57    45:35    45:30  
   48    754  Tim Hutsinga               Hardenberg            1983     26e Msen      10:49    22:09    33:59    45:40    45:34  
   49    210  Wim Welleweerd             Bergentheim           1966     11e M50       11:07    22:36    34:18    46:00    45:56  
   50    746  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971      6e M40       11:45    23:30    34:57    46:13    46:06  
   51    765  Martin Veurink             Rheezerveen           1977      7e M40       11:46    23:32    34:59    46:15    46:10  
   52    367  Jan Timmerman              Hardenberg            1959     12e M50       11:08    22:32    34:00    46:25    46:22  
   53    232  Niels Norg                 Assen                 1988     27e Msen      10:52    22:36    34:34    46:27    46:24  
   54    252  Jochem Kompagnie           Bergentheim           1998     28e Msen      10:51    22:36    34:56    47:36    47:31  
   55    273  Herman Overmars            Ommen                 1957     13e M50       12:05    24:12    36:09    47:59    47:53  
   56    749  Alwin Altena               Gramsbergen           1984     29e Msen      12:02    23:59    36:02    48:00    47:51  
   57    331  Herman Wennink             Hardenberg            1957     14e M50       12:05    24:14    36:23    48:27    48:22  
   58    747  Michiel Breukelman         Collendoorn           1989     30e Msen      12:22    24:55    37:10    48:42    48:33  
   59    275  Laura van den Heuvel       Ommen                 1985      6e Vsen      12:34    24:49    37:03    48:43    48:35  
   60    276  Maurits Bloem              Zwolle                1981     31e Msen      12:34    24:49    37:03    48:44    48:36  
   61    213  Ferdinand Dam              Daarlerveen           1974      8e M40       11:55    24:11    36:48    49:27    49:22  
   62    750  Henk Fraterman             Slagharen             1964     15e M50       12:13    24:38    37:07    49:44    49:38  
   63    346  Jan Altena                 Bruchterveld          1953     16e M50       12:06    24:31    37:16    50:11    50:05  
   64    364  Hermien Bolks              Bergentheim           1981      7e Vsen      12:23    25:00    37:42    50:27    50:22  
   65    752  Herman Schroer             Collendoorn           1964     17e M50       12:19    24:58    37:39    50:27    50:21  
   66    383  Nikki Geesink              Hardenberg            2001      8e Vsen      12:03    24:50    37:46    50:34    50:31  
   67    258  Henk Tempelman             Hardenberg            1964     18e M50       12:05    24:52    37:52    50:39    50:32  
   68    384  Carla Geesink              Hardenberg            1969      3e V40       12:17    25:03    37:51    50:41    50:37  
   69    361  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      4e V40       12:00    24:42    37:45    50:50    50:47  
   70    582  Seline Hutten              Bergentheim           1999      9e Vsen      12:22    25:01    37:53    51:00    50:56  
   71    323  Gerben Bosch               Bergentheim           1982     32e Msen      12:49    25:43    38:35    51:15    51:07  
   72    407  Josien Nieuwenhuis         Hardenberg            1989     10e Vsen      12:30    25:13    38:24    52:04    51:59  
   73    635  Richard Snijders           Bergentheim           1990     33e Msen      12:23    25:46    39:21    52:34    52:27  
   74    404  Ingrid Korblet             Hardenberg            1977      5e V40       12:43    25:51    39:33    52:47    52:43  
   75    508  Kevin Smit                 Bergentheim           2003     34e Msen      12:57    26:43    40:28    53:10    53:05  
   76    274  Hennie Meijerhof           Bergentheim           1988     11e Vsen      12:23    25:48    40:13    53:47    53:40  
   77    553  Wim Hendrickx              Bergentheim           1948     19e M50       12:56    26:43    40:28    53:52    53:47  
   78    767  Danielle Tigelaar          Bergentheim           1987     12e Vsen      12:26    25:57    40:09    54:28    54:20  
   79    228  Jerrel Arkes               Slagharen             1985     35e Msen      13:25    27:19    41:09    55:12    55:03  
   80    761  Annemarijn Liezen          Den Ham Ov            2001     13e Vsen      13:58    27:52    41:46    55:27    55:19  
   81    728  Erik Botter                Hardenberg            1966     20e M50       13:58    27:52    41:46    55:27    55:19  
   82    300  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     21e M50       13:56    27:54    41:50    55:28    55:18  
   83    458  Johan Nieuwenhuis          Bergentheim           1957     22e M50       12:59    26:41    41:05    56:14    56:06  
   84    227  Rob Nijkamp                Slagharen             1985     36e Msen      13:32    29:38    46:36  1:03:25  1:03:16