25E BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - VRIJDAG 21 JUNI 2019
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
22-06-2019 11:11                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  2,5 km   5,0 km   7,5 km   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    261  Leon Sanderman             Rijssen               1981      1e Msen       8:29    17:04    25:47    34:27    34:26  
    2    101  Merwin Dollison            Veendam               1975      1e M40        8:44    17:41    26:50    36:08    36:08  
    3    818  Andre Plette               Oosterwolde Gld       1976      2e M40        8:59    18:08    27:24    36:43    36:42  
    4    782  Niels Luisman              Albergen              1990      2e Msen       9:22    18:50    28:19    37:34    37:33  
    5    249  René van der Beek          Hardenberg            1985      3e Msen       9:22    18:51    28:20    37:50    37:50  
    6    841  Jorrit Stokvis             Hengelo Ov            1974      3e M40        9:08    18:50    28:44    38:23    38:21  
    7    264  Rudolf Martens             Hardenberg            1975      4e M40        9:25    19:08    29:07    39:10    39:10  
    8    837  Bas Odink                  Hardenberg            1993      4e Msen       9:39    19:46    30:01    40:20    40:17  
    9    833  Ronald Martens             Hardenberg            1973      5e M40        9:57    20:02    30:20    40:35    40:34  
   10    263  Erik Hiddingh              Bergentheim           1978      6e M40       10:01    20:20    30:44    40:49    40:46  
   11    102  Sipko Knol                 Hardenberg            1975      7e M40       10:00    20:19    30:42    40:57    40:57  
   12    686  Herman Knol                Hardenberg            1990      5e Msen       9:58    20:16    30:43    41:18    41:15  
   13    693  Hans Nieuwenhuis           Hardenberg            1986      6e Msen      10:17    20:42    31:16    41:49    41:46  
   14    822  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957      1e M50       10:13    20:43    31:17    41:57    41:55  
   15    103  Bertus Busman              Hardenberg            1967      2e M50        9:58    20:31    31:18    42:15    42:13  
   16    827  Dirk Platjes               Sibculo               1955      3e M50       10:14    20:48    31:35    42:31    42:29  
   17    828  Hermann Ranters            Laar (GER)            1965      4e M50       10:37    21:11    31:52    42:45    42:41  
   18    826  Pascal van Zon             Hardenberg            1984      7e Msen      10:13    20:51    31:53    42:45    42:43  
   19    265  Herjan Gerrits             Hoogenweg             1971      8e M40       10:04    20:44    31:48    42:55    42:54  
   20    244  Onno Ansems de Vries       Hardenberg            1982      8e Msen      10:38    21:27    32:21    43:22    43:17  
   21    824  Henk Tamminga              Hardenberg            1989      9e Msen      10:25    21:20    32:28    43:25    43:21  
   22    255  Robin Brands               Brucht                1980     10e Msen      10:02    20:48    32:07    43:46    43:44  
   23    767  Michiel Breukelman         Collendoorn           1989     11e Msen      10:32    21:43    33:05    43:59    43:58  
   24    248  John Hendrickx             Bergentheim           1979     12e Msen      10:42    21:42    33:00    44:00    43:58  
   25    835  Jos Warrink                Hardenberg            1972      9e M40       10:51    21:54    33:05    44:10    44:06  
   26    735  Ad Huisjes                 Delft                 1992     13e Msen      11:02    22:02    33:04    44:12    44:09  
   27    839  Hanno Kelder               Hasselt               1982     14e Msen      10:14    20:58    32:29    44:18    44:12  
   28    268  Titus Wolters              Beerzerveld           1963      5e M50       11:04    22:20    33:24    44:21    44:16  
   29    260  Jochem Kompagnie           Bergentheim           1998     15e Msen      10:30    21:29    33:02    44:35    44:30  
   30    254  Kevin Timmerman            Apeldoorn             1991     16e Msen      10:17    20:50    32:48    44:36    44:33  
   31    269  Gerrit Willems             Bergentheim           1968      6e M50       10:52    22:06    33:25    44:36    44:34  
   32    252  Tim van der Kolk           Vroomshoop            1989     17e Msen      10:41    21:41    33:02    44:40    44:38  
   33    842  Martijn ter Hofte          Hengelo Ov            1973     10e M40       10:25    21:35    33:16    45:04    44:54  
   34     95  Herrald Maneschijn         Den Ham               1982     18e Msen      11:12    22:35    34:02    45:13    45:07  
   35     94  Dennis Hekman              Ommen                 1989     19e Msen      11:00    22:13    33:50    45:13    45:07  
   36    844  Cathy van Es-Bode          Hoogeveen             1969      1e V40       11:01    22:14    33:47    45:24    45:21  
   37    601  Kevin Smit                 Bergentheim           2003     20e Msen      10:41    21:41    33:31    45:32    45:30  
   38    505  Jan Willems                Bergentheim           1983     21e Msen      10:55    22:08    33:47    45:36    45:31  
   39    274  Manon Herbert              Apeldoorn             1990      1e Vsen      10:59    22:31    34:10    45:45    45:43  
   40    253  Mark Eggengoor             Hardenberg            1991     22e Msen      11:05    22:37    34:12    45:55    45:51  
   41    715  Martin Veurink             Rheezerveen           1977     11e M40       11:25    23:06    34:42    46:00    45:54  
   42    250  Christian van der Veen     Bergentheim           1989     23e Msen      11:42    23:11    34:47    46:09    46:02  
   43    271  Theo Salomons              Bergentheim           1968      7e M50       11:26    23:06    34:47    46:23    46:19  
   44    819  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971     12e M40       11:24    23:04    34:50    46:47    46:41  
   45    836  Peter Kuizenga             Kloosterhaar          1992     24e Msen      10:29    21:29    33:37    47:06    47:02  
   46    834  Wil Derks                  Ommen                 1961      8e M50       11:44    23:23    35:30    47:50    47:43  
   47    825  Freddy Bouwhuis            Den Ham Ov            1979     13e M40       11:44    23:45    35:56    48:00    47:56  
   48    256  Jaap Sterken               Nieuwleusen           1984     25e Msen      12:11    24:24    36:24    48:12    48:08  
   49    525  Arjan ten Napel            Bergentheim           1976     14e M40       12:05    24:29    36:35    48:31    48:24  
   50    602  Rick van der Pijl          Bergentheim           1990     26e Msen      12:05    24:29    36:35    48:31    48:24  
   51    267  Herman Overmars            Ommen                 1957      9e M50       12:07    24:03    36:23    48:34    48:26  
   52    270  Jan Timmerman              Hardenberg            1959     10e M50       11:48    24:08    36:33    48:42    48:39  
   53    506  Erna Willems               Bergentheim           1985      2e Vsen      11:53    24:11    36:33    49:04    48:59  
   54    246  Jochem Oostra              Hardenberg            1999     27e Msen      11:04    23:03    36:16    49:16    49:12  
   55    245  Carlo Kiewiet              Hardenberg            1999     28e Msen      11:04    23:03    36:15    49:22    49:17  
   56    258  Teun de Vos                Hoogeveen             2001     29e Msen      12:04    24:21    37:12    49:32    49:23  
   57    838  Herman Weening             Emmen                 1958     11e M50       11:45    24:06    36:31    49:46    49:42  
   58    273  Dineke Bril                Den Ham Ov            1981      3e Vsen      12:09    24:33    37:09    49:56    49:49  
   59    823  Ingrid Krooneman           Groningen             1965      2e V40       12:05    24:35    37:26    50:01    49:56  
   60    275  Hermien Bolks              Bergentheim           1981      4e Vsen      12:12    24:36    37:19    50:20    50:15  
   61    276  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      3e V40       12:03    24:40    37:33    50:21    50:19  
   62    251  Gerben Bosch               Bergentheim           1982     30e Msen      12:39    25:28    38:12    50:56    50:48  
   63    259  Gerhard de Lange           Bergentheim           1987     31e Msen      12:15    24:59    38:03    51:02    50:53  
   64    272  Jan Altena                 Bruchterveld          1953     12e M50       12:07    24:48    37:54    51:09    51:04  
   65    843  Henk-Jan Olthof            Bergentheim           1992     32e Msen      12:11    25:01    38:09    51:13    51:07  
   66    257  Daymon ter Wijlen          Bergentheim           2001     33e Msen      12:04    24:22    37:13    51:25    51:17  
   67    829  Gerold Ranters             Laar (GER)            1970     15e M40       12:26    25:31    38:44    51:50    51:42  
   68    266  Henk Tempelman             Hardenberg            1964     13e M50       12:17    25:23    38:44    51:51    51:44  
   69    764  Jan Hindriks               Marienberg            1964     14e M50       12:56    25:54    38:57    52:18    52:08  
   70     93  Teun Kuiper                Den Ham               1977     16e M40       12:18    25:32    39:11    52:30    52:23  
   71     92  Adriaan Dubbeldam          Enschede              1983     34e Msen      12:40    26:05    40:13    54:13    54:06  
   72    840  Erik Zagers                Hardenberg            1979     17e M40       13:27    27:29    41:36    55:20    55:14  
   73    845  Gert Hutten                Bergentheim           1974     18e M40       13:32    27:29    41:37    55:28    55:22  
   74    641  Gerjan Scholten            Bergentheim           1995     35e Msen      14:02    28:27    42:37    56:06    55:57  
   75    832  Jolinda Bokhorst           Willemstad (CUR)      1987      5e Vsen      13:55    28:21    42:58    57:33    57:25  
   76    720  Eric van Aartrijk          Bergentheim           1955     15e M50       13:47    28:23    43:22    59:11    59:01  
   77    277  Jacky Wolters              Beerzerveld           1968      4e V40       13:52    28:54    44:24    59:54    59:49  
   78    721  Matthy van Aartrijk        Bergentheim           1959      5e V40       14:55    30:28    46:14  1:02:19  1:01:41  
   79    247  Rene Snijder               Vroomshoop            1987     36e Msen      14:54    31:11    47:34  1:03:41  1:03:32  
   80    831  Peter Bokhorst             Willemstad (CUR)      1984     37e Msen      14:55    31:13    47:36  1:03:41  1:03:33