De 24e editie van de Banthumloop begint over

Uitslagen 2010

Bergentheim – Vrijdag 25 juni 2010

J450, 450 JONGENS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Seán de Putter Bergentheim 1:42
2 Jelmer Schepers Bergentheim 1:47
3 Finn Mulder Hardenberg 1:49
4 Ivan Eggengoor Bergentheim 1:52
5 Stefan Meijer Bruchterveld 1:53
6 Jelte Hofsink 04 Bergentheim 1:59
7 Nick Hakkers 05 Bergentheim 2:02
8 Levi Smits 04 Bergentheim 2:04
9 Roy de Weerd Bergentheim 2:06
10 Levi de Jong 05 Bergentheim 2:07
11 Swen van Beesten Bergentheim 2:09
12 Jeffrey Luisman Bergentheim 2:10
13 Marnik van der Sluis Bergentheim 2:11
14 Aron aan het Rot 05 Bergentheim 2:13
15 Bram van der Sluis 04 Bergentheim 2:15
M450, 450 MEISJES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nora Assink 05 Bergentheim 1:47
2 Mirja Huisman Bergentheim 1:55
3 Naïka Rosink Bergentheim 1:57
4 Wieteke Terlova Hardenberg 2:00
5 Kirsten Bergevoet Bergentheim 2:01
6 Margreet Smith Bergentheim 2:05
7 Joyce Tromp Bergentheim 2:06
8 Esmay Trip 04 Bergentheim 2:09
9 Iris Theisens Bergentheim 2:14
10 Diana Bolks 04 Bergentheim 2:15
11 Mieke Bijker Den Ham Ov 2:18
J900, 900 JONGENS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Koppelman 01 Hoge Hexel 3:18
2 Niels Dennekamp 02 Rijssen 3:22
3 Manu Warnet 01 Tubbergen 3:24
4 Ian Nijeboer 00 Kloosterhaar 3:26
5 Brend Schepers 01 Bergentheim 3:31
6 Kasper Becker 00 Bergentheim 3:32
7 Thijs Terlouw 00 Hardenberg 3:33
8 Remco Tromp 01 Bergentheim 3:39
9 Stef Nijeboer 00 Bruchterveld 3:40
10 Julian Smit 01 Bruchterveld 3:41
11 Jim Kieft 01 Hardenberg 3:42
12 Remon ten Napel 02 Bergentheim 3:42
13 Stan Grissen 03 Bergentheim 3:51
14 Thijs IJspeerd 02 Zwartsluis 3:53
15 Herjan Bouwhuis 01 Bergentheim 3:55
M900, 900 MEISJES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floortje Corbeth 00 Dalfsen 3:35
2 Marleen Roelofs 01 Bergentheim 3:50
3 Esther Bergevoet 01 Bergentheim 3:50
4 Iris Jasper 01 Kloosterhaar 3:51
5 Anne Veurink 01 Brucht 3:58
6 Danique Luisman 00 Bruchterveld 4:00
7 Romy Bruinsma 00 Kloosterhaar 4:02
8 Loes Smith 01 Bergentheim 4:05
9 Sander Luisman 00 Bergentheim 4:08
10 Jasmijn Boerman 00 Bergentheim 4:09
11 Kayleigh Jans 03 Lutten 4:10
12 Lynn Ekkel 01 Kloosterhaar 4:15
13 Marit Hofsink 02 Bergentheim 4:18
14 Janine Kompagnie 02 Beilen 4:20
15 Marit Aalderink 01 Kloosterhaar 4:23
J2,5, 2.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danny Koppelman 97 Hoge Hexel 9:27
2 Chris Dankelman 98 Arrien 9:51
3 Wilbert Dennekamp 99 Rijssen 9:58
4 Nick Marsman 97 Bergentheim 10:00
5 Bram Hooijer 98 Vroomshoop 10:16
6 Luuk Benjamins 99 Bruchterveld 10:18
7 Arvid Biglaar 99 Westerhaar-Vriezenv 11:22
8 Hidde Bril 99 Bergentheim 11:44
9 Michel Plaggenmarsch 99 Bergentheim 11:48
10 Vincent Flierman 97 Meppel 12:02
11 Harmen Kompagnie 99 Beilen 12:06
12 Roland Botter 00 Bergentheim 12:08
13 Ramon Dubbink 98 Bergentheim 12:14
14 Hendrie Smith 00 Bergentheim 12:25
15 Jari Kouwen 98 Balkbrug 12:27
16 Quinten Veneman 00 Hardenberg 12:37
17 Enrique Kosse 99 Bergentheim 12:38
18 Han Schepers 99 Bergentheim 12:45
19 Sil Becker 00 Bergentheim 12:48
20 Derk te Rietstap 99 Bergentheim 12:54
21 Matthijs Schuurman 98 Bergentheim 13:01
22 Bas Odink 99 Bergentheim 13:03
23 Marco de Haan 99 Bergentheim 13:05
24 Lars ten Brinke 00 Bergentheim 13:27
25 Nick Westenberg 00 Bergentheim 13:41
26 Mathijs Pullen 00 Bruchterveld 13:58
27 Jelle Kalsbeek 01 Vriezenveen 13:58
28 Michiel ten Brinke 98 Bergentheim 14:07
29 Jannick Veneman 99 Bergentheim 14:27
30 Koen Buitenhuis Bergentheim 14:41
31 Koen ter Hoar 97 Bergentheim 14:47
32 Sem Boerman 97 Bergentheim 14:49
33 Jeroen Weitkamp 98 Bergentheim 14:53
34 Sil Wijnholt 00 Bergentheim 15:08
35 Onbekend 15:53
36 Sander Schreurs 98 Bergentheim 16:00
37 Paul Huisjes 98 Bergentheim 16:05
38 Gerian Mepschen 98 Bergentheim 16:07
39 Rutger Wind 98 Bergentheim 16:08
40 Mark Wijnholt 00 Bergentheim 16:35
41 Bram ten Brinke 98 Bergentheim 17:09
42 Gert-jan Telman 99 Bergentheim 17:09
M2,5, 2.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sanne Averesch 99 Rijssen 10:15
2 Emilie Corbeth 98 Dalfsen 10:40
3 Inga Bakker 97 Ommen 11:09
4 Vera Hulzebos 00 Zuidwolde Dr 11:44
5 Marleen de Lange 97 Bergentheim 12:08
6 Anouk Olthof 98 Bergentheim 12:26
7 Lisa Botter 98 Bergentheim 13:07
8 Annelien de Bruin 98 Bergentheim 13:09
9 Lisanne Binnenmars 97 Bergentheim 13:14
10 Gerlieke Snippe 98 Bergentheim 13:14
11 Willemijn IJspeerd 99 Zwartsluis 13:25
12 Denise Hofsink 98 Bergentheim 13:35
13 Lisa de Jong 99 Bergentheim 14:24
14 Mendy Weiden 98 Bergentheim 14:25
15 Sya Velthuis 00 Kloosterhaar 14:58
16 Mandy Jans 00 Lutten 15:00
17 Puck Warnet 99 Tubbergen 15:14
18 Lydia Welleweerd 99 Bergentheim 15:30
19 Aline Stam 98 Bergentheim 15:34
20 Kim Wijnholt 98 Bergentheim 16:27
21 Kyra de Putter 99 Bergentheim 17:17
J14JR, 2.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marc Averesch 96 Rijssen 8:58
2 Dave Hulzebos 96 Zuidwolde Dr 9:05
3 Jelmer Buit 95 Hoogeveen 9:15
4 Bastian Zandbergen 95 Hoogeveen 9:20
5 Pascal Plaggenmarsch 96 Bergentheim 9:50
6 Guus Olsman 95 Hardenberg 10:02
7 Emiel ten Brinke 97 Bergentheim 10:56
8 Peter Heres 96 Bergentheim 11:05
9 Robert Bunskoeken 97 Bergentheim 11:30
10 Chris Willems 96 Bergentheim 11:36
11 Corne Roelofs 97 Bergentheim 12:15
12 Ron Welleweerd 96 Bergentheim 12:34
13 Dennis Tempelman 98 Beerzerveld 12:59
14 Rutger Flim 97 Bergentheim 13:43
15 Marko Godeke 97 Bergentheim 17:07
16 Jaimy de Putter 97 Bergentheim 17:08
M14JR, 2.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marije Dankelman 97 Arrien 10:04
2 Eva Gnodde 97 Dedemsvaart 10:32
3 Danielle Eikelboom 95 Hardenberg 10:47
4 Kirsten Ophof 96 Bergentheim 12:30
5 Mayke Olthof 96 Bergentheim 13:13
6 Kristel Stoeten 97 Bergentheim 14:29
7 Mandy Schuurhuis 97 Bergentheim 15:52
8 Lisanne aan het Rot 97 Bergentheim 16:26
H5KM, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Moris Mosima 92 Kenia 14:43
2 Said Hayek 80 Nederland 15:42
3 Said Kanfaoui 73 Nederland 15:59
4 Peter Bruinsma 71 Nijverdal 16:18
5 Harm-Jan Martens 80 Hoogeveen 16:24
6 Erik Driesen 78 Vollenhove 16:28
7 Dennis de Vries 87 Hengelo Ov 16:42
8 Jorik van Egdom 95 Veenendaal 17:21
9 Erik Bouwhuis 90 Marienberg 17:39
10 Detmar Roessink 75 Enschede 17:43
11 Eward Hertenberg 70 Hengelo Ov 17:52
12 Arjen Driesen 69 Sint Jansklooster 18:21
13 Mark Odink 92 Bergentheim 18:45
14 Erik Kosse 82 Slagharen 18:55
15 René de Boer 66 Hoogenweg 18:59
16 Bert Luchies 69 Vroomshoop 19:10
17 Hans van Priel 59 Apeldoorn 19:15
18 Rob Kunst 85 Daarlerveen 19:23
19 Hans Zandbergen 64 Hoogeveen 19:28
20 Arjen Oldehinkel 85 Radewijk 19:33
21 Gerjan Welleweerd 90 Bergentheim 19:33
22 Geert Berkhof 59 Westerhaar-Vriezenv 19:34
23 Henk Oldehinkel 57 Dedemsvaart 19:38
24 Marco Ekkel 87 Bergentheim 19:47
25 Bert Hofsink 75 Bergentheim 19:48
26 Jeroen van der Veen 75 Marienberg 19:51
27 Harry Breukelman 63 Hardenberg 19:52
28 Jan Mulder 69 Hardenberg 19:57
29 Bert Lip 86 Hardenberg 19:58
30 Maarten ten Brinke 84 Bergentheim 20:07
31 Richard Smit 77 Hardenberg 20:10
32 Marcel Smelt 87 Vriezenveen 20:31
33 Dirk Platjes 55 Sibculo 20:38
34 Peter Veltink 83 Bergentheim 20:39
35 Jan Pieter de Vries 61 Hengelo Ov 20:41
36 Edwin Sprakel 73 Rijssen 20:42
37 Teun Biglaar 61 Westerhaar-Vriezenv 20:45
38 Dennis Plaggenmarsch 92 Bergentheim 20:46
39 Jelle Kerkdijk 95 Sleen 20:49
40 Michiel Mannessen 87 Bergentheim 20:51
41 Rob Wevers 94 Bergentheim 20:58
42 Gert Nijeboer 63 Bruchterveld 21:01
43 John Mol 69 dedemsvaart 21:04
44 Anton Huis in ’t Veld 61 Sibculo 21:06
45 Bernard Teunis 85 Vriezenveen 21:07
46 Peter Winters 74 Bornerbroek 21:09
47 Ronnie Hakkers 85 Bergentheim 21:18
48 Gerjan Veurink 87 Den Ham Ov 21:26
49 Ruben Peltjes 85 Hardenberg 21:40
50 Jan Willems 83 Bergentheim 21:48
51 Gerrit Willems 68 Bergentheim 21:52
52 Ard Kroesen 82 Bergentheim 21:53
53 Corne Bal 77 Vriezenveen 21:56
54 Roelof Veurink 60 Beerzerveld 22:03
55 Wilco Moddejonge 80 Bergentheim 22:04
56 William Drenthen 72 Hardenberg 22:05
57 Wichard Dennekamp 73 Rijssen 22:09
58 John Jansen 78 Vriezenveen 22:09
59 Harald Schonewille 85 De Krim 22:11
60 Gerrit Willems 94 Bergentheim 22:17
61 Henny Berends 65 Balkbrug 22:19
62 Frederik Jaspers Faije 74 Vriezenveen 22:20
63 Gerjan Pullen 90 Marienberg 22:20
64 Erik Zagers 79 Hardenberg 22:26
65 William van Eeken 94 Bergentheim 22:27
66 Emiel ten Brink 97 Bergentheim 22:28
67 Berto Ibbenhorst 79 Vriezenveen 22:32
68 Gerran Klingenberg 86 Den Velde 22:35
69 Tim van de Zwan 84 Hoogenweg 22:37
70 Rik Lenters 92 Bruchterveld 22:42
71 Jelle Zweers 65 Hardenberg 22:50
72 Boudewijn Hoogland 66 Hardenberg 23:00
73 Rutger Plaggenmarsch 93 Bergentheim 23:09
74 Timon Verbeek 82 Hardenberg 23:09
75 Henry Kappert 62 Hardenberg 23:12
76 Michel Tigelaar 82 Bergentheim 23:18
77 Henk Spoor 55 Vroomshoop 23:23
78 Henri Grendelman 84 Hardenberg 23:24
79 Hendrikus Spijke 54 Bergentheim 23:25
80 Sander Hutten 84 Bruchterveld 23:30
81 Hendri Godeke 84 Bergentheim 23:32
82 Jan Spijker 54 Bergentheim 23:35
83 Jan Zagers 92 Rheeze 23:36
84 Jelte Ringenier 94 Bergentheim 23:38
85 Michiel Espeldoorn 83 Hardenberg 23:40
86 Erwin Spijker 89 Bergentheim 23:44
87 Egbert Rosink 55 Bergentheim 23:46
88 Harry Meijerink 54 Vriezenveen 23:47
89 Chris Wensink 65 Coevorden 23:49
90 Rolf Abbink 79 Vriezenveen 23:51
91 Bertin Veurink 94 Bergentheim 23:51
92 Harron Dekker 82 Coevorden 23:52
93 Wim Beltman 71 Wierden 23:53
94 Harco Vlaming 60 Ommen 23:55
95 Erik Schutte 90 Bergentheim 24:16
96 Gertjan Merjenburgh 94 Bergentheim 24:21
97 Michel Hakkers 80 Bergentheim 24:28
98 Hans Veurink 61 Bergentheim 24:32
99 Richard Slot 79 Vroomshoop 24:34
100 Henri te Velde 77 Westerhaar-Vriezenv 24:35
101 Gerrit Lemans 56 Vriezenveen 24:36
102 Henk Kerkdijk 62 Sleen 24:37
103 Dinand de Groot 65 Vroomshoop 24:37
104 Erik Godeke 95 Bergentheim 24:43
105 Sven Briegoos 95 Nieuw-Beijerland 24:49
106 Marnik Briegoos 96 Nieuw-Beijerland 24:53
107 Gert Huisman 91 Sibculo 24:56
108 Gerrit Zweers 60 Hardenberg 25:12
109 Edgar Hultink 80 Bergentheim 25:13
110 Henk Kleine 56 Bergentheim 25:29
111 Bert Schutte 93 Bergentheim 25:31
112 Erik van der Haar 75 Gramsbergen 25:40
113 Arno Hudepohl 69 Vroomshoop 25:42
114 Rick Schreur 68 Den Ham Ov 25:54
115 Demin Ravenhorst 97 Bruchterveld 25:55
116 André Hofsink 73 Bergentheim 25:57
117 Henk Tamminga 89 Bergentheim 26:00
118 Richard Braakman 81 Bergentheim 26:03
119 Jan Wiltvank 59 Vriezenveen 26:05
120 Erik Bijker 72 Den Ham Ov 26:06
121 Jan Welleweerd 54 Nieuwegein 26:17
122 Dennis Olthof 78 Bergentheim 26:18
123 Johan Stoeten 79 Bergentheim 26:20
124 Ton Waaijman 87 Bergentheim 26:24
125 Roy Broekroelofs 89 Bergentheim 26:26
126 Eric Zagers 65 Hardenberg 26:27
127 Bert Benjamins 85 Kloosterhaar 26:30
128 Danny Hesselink 82 Bergentheim 26:33
129 Jeroen Lawant 81 Dedemsvaart 26:38
130 Sander Schutte 88 Hardenberg 26:40
131 Dennis Huiskamp 88 Enschede 26:47
132 Stefan Flierman 92 Meppel 26:53
133 Sebastiaan Slot 84 Bergentheim 27:00
134 Herman Plaggenmarsch 68 Bergentheim 27:02
135 Frank Hofsink 98 Bergentheim 27:07
136 Johannes Kuilder 45 Almelo 27:11
137 Tonny Kosse 54 Vroomshoop 27:15
138 Peter Trip 72 Bergentheim 27:16
139 Rene Leideman 77 Bergentheim 27:19
140 Dennis Hekman 90 Bergentheim 27:20
141 Albert Kuilder 47 Almelo 27:21
142 Jan Schutte 67 Sibculo 27:23
143 Jurrien Toenhke 70 Hardenberg 27:25
144 Martin Bril 90 Bergentheim 27:27
145 Gerard de Weerd 67 Bergentheim 27:28
146 Johan de Lange 88 Bergentheim 27:33
147 Henry Zweers 71 Bergentheim 27:46
148 Gerrit Schuurman 62 Vroomshoop 27:49
149 Jos Legebeke 60 Westerhaar-Vriezenv 27:58
150 Alwin Dubbink 97 Bergentheim 28:02
151 Alexander Luisman 67 Bergentheim 28:02
152 Robbin Meierink 98 Den Ham Ov 28:07
153 Allard Meijerink 64 Den Ham Ov 28:08
154 Wouter Hofsink 90 Bergentheim 28:10
155 Jan Willems 64 Bergentheim 28:36
156 Henk Schulenburg 49 Rijssen 28:56
157 Nico Wassens 55 Dedemsvaart 29:06
158 Henk Scholten 57 Westerhaar-Vriezenv 29:16
159 Eddy Prenger 78 Sibculo 29:20
160 Arend Jan Krooneman 89 Harderwijk 29:23
161 Menno Klapwijk 53 Bergentheim 29:24
162 Patrick Meijer 90 Linde Dr 29:29
163 Bennie ten Brinke 53 Bergentheim 30:04
164 Gijs Vos 59 Beerzerveld 30:09
165 Gerwin Maathuis 71 Bergentheim 30:17
166 Arend jan ten Brinke 54 Bergentheim 30:20
167 Gerjan Plaggenmars 69 Bergentheim 30:21
168 Wim Sluyer 61 Beerzerveld 30:26
169 Gerard Tamminga 83 Hardenberg 30:50
170 Klaas Pullen 62 Marienberg 31:06
171 Bertus Lamberink 95 Kloosterhaar 32:06
172 Henri Lenters 75 Bergentheim 32:18
173 Wout de Lange 67 Bergentheim 32:29
174 Brenda Hendrickx 82 Bergentheim 32:43
175 Wim Hendriks 32:44
176 Vince Schutte 98 Sibculo 32:59
177 Gerard Wolterink 30 Hellendoorn 34:41
D5KM, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gladys Kipsoi 86 Kenia 16:30
2 Jacelyn Gruppen 89 Stuifzand 19:30
3 Marije Hulzebos 93 Zuidwolde Dr 19:41
4 Dione Scheuten 80 Oldenzaal 20:17
5 Dineke Welleweerd 90 Bergentheim 20:20
6 Ria Roosink 61 Rijssen 20:48
7 Giny Dunnewind 68 Ommen 21:10
8 Lesley Smit 89 Enschede 21:19
9 Marie-Louise ter Horst 91 Wierden 21:27
10 Judith Varenhorst 91 Losser 22:08
11 Janneke Willems 68 Hardenberg 22:13
12 Laura Timmerman 86 Hardenberg 22:21
13 Jeanet Plaggemarsch 90 Bergentheim 22:51
14 Anita Deemter 63 Hardenberg 22:52
15 Marjolein Meijerink 85 Vriezenveen 23:01
16 Gerdien Bouwhuis 88 Marienberg 23:03
17 Carla Geesink 69 Hardenberg 23:41
18 Linda Breukelman 63 Hardenberg 23:47
19 Lisa Euverman 90 Bergentheim 23:48
20 Geerda Warnet 69 Tubbergen 23:52
21 Daniëlle Tigelaar 87 Bergentheim 23:57
22 Chantal Botter 84 Zwolle 24:18
23 Jeanine Huisjes 92 Kloosterhaar 24:24
24 Diny Detert 51 Weerselo 24:33
25 Annet Schreurs 88 Bergentheim 24:48
26 Mayke Wetering 90 Aadorp 25:06
27 Jeanette Nijeboer-Muis 68 Bruchterveld 25:14
28 Thea Nijeboer 71 Gramsbergen 25:24
29 Jeanine Nieuwlaar 70 Kloosterhaar 25:26
30 Ina Stegeman 67 Bergentheim 25:27
31 Henriette Warrink 71 Hardenberg 25:28
32 Marjolein Katsma 81 Hardenberg 25:34
33 Anita Buit 83 Dedemsvaart 26:09
34 Anja Welleweerd 67 Bergentheim 26:12
35 Darina Mannessen 89 Bergentheim 26:22
36 Miranda Bouwhuis 94 Marienberg 26:29
37 Lianda Kalsbeek 71 Vriezenveen 26:37
38 Anouk Bouma 91 Bergentheim 26:40
39 Alies Zagers 88 Rheeze 26:42
40 Aly van Eeken 61 Bergentheim 26:44
41 Ellen Hoogland 68 Hardenberg 26:52
42 Manouk Blootens 90 Bergentheim 27:01
43 Ilona Kappert 90 Bergentheim 27:01
44 Birgit Kesselaar Hardenberg 27:02
45 Lianne Werkman 89 Groningen 27:04
46 Ria Kappert 65 Bergentheim 27:10
47 Marlies Wind 82 Bergentheim 27:17
48 Diane Snippe 65 Bergentheim 27:22
49 Irma Pullen 70 Bruchterveld 27:26
50 Jorien Veltink 91 Bergentheim 27:30
51 Denise Nijenhuis 92 Bergentheim 27:31
52 Joke Keddeman 55 Vriezenveen 27:32
53 Margreeth Runhart 71 Vriezenveen 27:35
54 Janke Kleinjan 81 Marienberg 27:39
55 Paula Breukelman 86 Hardenberg 27:40
56 Rieneke Woelderink 86 Marienberg 27:45
57 Jorinda Kremer 94 Hardenberg 27:57
58 Anoek Legebeke 90 Westerhaar-Vriezenv 27:59
59 Ilse Manessen 89 Bergentheim 28:01
60 Ankie Bril 91 Bergentheim 28:06
61 Carola Breukelman 85 Bergentheim 28:10
62 Anita Plaggenmarsch 82 Beerzerveld 28:11
63 Esra Tanate 92 Hengelo Ov 28:33
64 Florentien Tanate 84 Hengelo Ov 28:35
65 Jolanda Torn 68 Bruchterveld 28:37
66 Marja Euverman 62 Itterbeck (GER) 28:50
67 Joyce Paus 86 Langeveen 28:59
68 Eefke Kelder 88 Rheeze 29:02
69 Herma Lamberink 62 Bergentheim 29:03
70 Wendy Vos 87 Itterbeck 29:13
71 Petra Weitkamp 89 Hardenberg 29:18
72 Nadine Bril 95 Bergentheim 29:41
73 Jeannet Roelofs 71 Bergentheim 29:44
74 Annelies Kerssies Borne 29:51
75 Karlijn Hekman 85 Nieuwleusen 29:53
76 Ilona Bolks 82 Sibculo 29:54
77 Madelon Bakker 89 Bergentheim 30:01
78 Engeline Plaggenmarsch 84 Zwolle 30:07
79 Ria Hekman 62 Bergentheim 30:15
80 Marielle Tamminga 86 Hardenberg 30:24
81 Martilde Bril 85 Bergentheim 30:25
82 Jerney Haverkort 81 Vroomshoop 30:28
83 Anouk Scholten 91 Harbrinkhoek 30:38
84 Frieda Sterk 67 Bergentheim 30:39
85 Mirjam Stoeten 77 Bergentheim 30:41
86 Regina Hoekman 82 Bergentheim 30:42
87 Astrid Braakman 90 Bergentheim 31:08
88 Celine Zwijnenberg 90 Haarle gem Hellendoo 31:11
89 Marieke Eggen 80 Radewijk 31:12
90 Lizette Smit 78 Bergentheim 31:14
91 Manon Meijerink 86 Vriezenveen 31:17
92 Renate Kleine 84 Bergentheim 31:31
93 Aline Bouwhuis 82 Hardenberg 31:32
94 Dianne Zijlstra 77 Hardenberg 31:44
95 Ingrid Plaggenmars 87 Marienberg 31:46
96 Henriëtte Wijnholt 63 Bergentheim 31:58
97 Josien Elzinga 68 Vroomshoop 32:01
98 Sonja Koolstra 68 Dedemsvaart 32:03
99 Wendy Drogt-Bult 83 Dedemsvaart 32:04
100 Ivanca ten Napel 87 Bergentheim 32:15
101 Marjan de Lange 68 Bergentheim 32:30
102 Ingeborg Bergevoet 71 Bergentheim 33:06
103 Lilian Elsma 75 Lutten 33:08
104 Carla Oudelaar 72 Vriezenveen 33:19
105 Sandra Scholten 84 Vriezenveen 33:23
106 Loes Ottens 71 Vroomshoop 33:30
107 Henrieke Smit 82 Westerhaar-Vriezenv 33:32
108 Anouk Odink 90 Bergentheim 33:35
109 Marja Boevink 71 Bergentheim 33:39
110 Anita Meijer 68 Bergentheim 33:52
111 Ankelien Mepschen 63 Bergentheim 34:30
112 Yvon Spijker 92 Bergentheim 36:10
113 Lucinda Odink 64 Bergentheim 36:15
114 Triza Ravenhorst 93 Bruchterveld 36:20
115 Aniek Ravenhorst 87 Bruchterveld 36:21
116 Mariet Klokkers-de Vri 69 Lutten 37:10
W, 5 KM WHEELERS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ewoud Kompagnie 78 Bergentheim 32:28
H, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Moris Mosima 92 Kenia 30:24
2 Gerald Hartger 80 Neuenhaus 32:07
3 Georg Diettrich 70 Oldenburg (Germany) 32:12
4 Said Hayek 80 Nederland 32:21
5 Said Kanfaoui 73 Nederland 32:59
6 Jan Paalman 74 Rijssen 33:12
7 Hans Lindeboom 86 ’s Heerenbroek 33:27
8 Leon Sanderman 91 Rijssen 33:33
9 Peter Bruisma 71 Nijverdal 34:43
10 Joerg Muelstegen 79 Uelsen 35:14
11 Andre Plette 76 Oosterwolde Gld 35:19
12 Ronald Derksen 71 Beekbergen 36:31
13 Martijn van Goor 82 Hardenberg 37:05
14 Harold Kruidhof 73 Staphorst 37:50
15 Marco Kirschte 88 Almelo 39:30
16 Herjan Gerrits 71 Hoogenweg 40:24
17 Pascal van Zon 84 Hardenberg 40:25
18 Kevin Timmerman 91 Hardenberg 41:01
19 Arjan Ramaker 94 Marienberg 41:34
20 Arjan Plaggenmars 84 Hardenberg 42:07
21 Niels Luisman 90 Bergentheim 42:26
22 Sjoerd Franck 75 Borculo 42:56
23 Glenn Kelchtermans 92 Balen (België) 43:30
24 Ben Folkerts 89 Hardenberg 43:40
25 Alwin Kuiper 80 Den Ham Ov 43:59
26 Erik Veltink 74 Lutten 44:16
27 Mark Odink 92 Bergentheim 44:31
28 John Hendrickx 79 Bergentheim 45:03
29 Wouter Nieuwenhuis 86 Hardenberg 45:17
30 Jan Hofsink 70 Bergentheim 46:51
31 Rick Baarslag 83 Dalen 51:25
32 Sebastiaan Slot 84 Bergentheim 51:30
33 Xaver van Hiele 88 Hardenberg 52:55
34 Anne Bosch 88 Bruchterveld 57:54
H40+, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Theo van den Abbeel 60 bornem (Belgie) 33:10
2 Tonnie Stouten 65 Apeldoorn 33:26
3 Peter van Egdom 61 Veenendaal 34:20
4 Peter Kelchtermans 67 Hechtel (Belgie) 35:25
5 Johan Kats 69 Deventer 35:38
6 Paul Valk 62 Deventer 37:15
7 Adri Deemter 61 Hardenberg 37:59
8 Arend Ramaker 62 Gramsbergen 38:22
9 Dirk Hoekman 62 Bathmen 38:31
10 Kees Boer 67 Geeuwenbrug 40:06
11 Hilbrand van de Belt 63 Collendoorn 41:10
12 Roel Altena 60 Hardenberg 42:17
13 Jurjen Folkersma 67 Zwolle 43:51
14 Wilco Voulon 68 Zwolle 45:19
15 Rob Somsen 67 De Krim 45:25
16 Dick Sprenkelink 63 Rijssen 45:30
17 Frans Zanders 61 Biddinghuizen 45:33
18 Jan Grissen 69 Bergentheim 45:51
19 Arie Telman 62 Hardenberg 47:01
20 Roel Kleine 66 Hoogeveen 48:31
21 Seine Nijboer 64 Bruchterveld 48:33
22 Cees de Jong 68 Bergentheim 48:46
H50+, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ronny Agten 59 Hechtel (België) 33:36
2 Chris Henet 59 Bemmel 35:26
3 Willem de Weerdt 55 Hattem 36:01
4 Albert Oldehinkel 56 Radewijk 36:29
5 Peter Rolink 59 Erica 36:55
6 Tjibbe de Vries 54 Kampen 39:48
7 Dick Sanderman 53 Rijssen 40:02
8 Bennie Haverkort 60 Ommen 41:09
9 Gerard Gerritsen 54 Deventer 41:42
10 Herman Weening 58 Hardenberg 42:57
11 Gertjan Tuller 59 Diepenheim 43:18
12 Rob Briegoos 58 Piershil 44:18
13 Mans Veldsink 57 Dedemsvaart 45:39
14 Fokke Wind 54 Den Ham Ov 46:05
15 Andre van Dijk 59 Coevorden 48:16
16 Herman Schepers 48 Coevorden 49:19
17 Jurgen Riesenbeck 58 Emmen 49:31
18 Arie Reurink 57 Bergentheim 50:31
19 Wim Hendrickx 48 Bergentheim 53:34
20 Karst Schonewille 56 Klazienaveen 53:46
21 Gerard van Niel 48 Bergentheim 55:19
22 Reint Winter 52 Bergentheim 1:00:30
D, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gladys Kipsoi 86 Kenia 34:10
2 Ingrid Prigge 63 Borne 37:33
3 Hellen de Vries 79 Zwolle 40:01
4 Susan Warmer 71 Geeuwenbrug 42:25
5 Manon Herbert 90 Bergentheim 43:09
6 Marleen Herbert 86 Hardenberg 44:48
7 Heidy Snijders 70 Zuidwolde Dr 45:28
8 Josien Odink 89 Bergentheim 47:28
9 Rietse Klappe 63 Zwolle 49:11
10 Corine van der Bijl 84 Leeuwarden 53:14
11 Caroline Postema 76 Rheeze 53:31
12 Geke Tempelman 70 Beerzerveld 53:40
13 Roos Bosch 83 Leeuwarden 57:56
Inschrijven!
Meedoen met de gezelligste loop van het oosten? Schrijf je dan nu gauw in!
Schrijf je nu in!

Hoofd Sponsoren

Overige Sponsoren